459 відгуків
 Доп скидки от 10000грн - 4%  от 20000 - 5% от 30000 -6%

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (73) 429-39-41
+380 (99) 407-24-67
+380 (67) 328-26-80
ООО "Электро-98"

Реле контролю напруги Zubr Dt (з термозахистом)

Реле ZUBR Dt з термозахистом призначене для захисту житлових приміщень від стрибків і падінь напруги в однофазної мережі 220В/50Гц.

Основною відмінністю його від дешевшого аналога є вбудований захист від внутрішнього перегріву при роботі. Підвищення температури може спостерігатися внаслідок перевищення допустимої потужності споживаної навантаження через пристрій або слабо затиснутого контакту в клемному блоці.

Висока швидкість відключень навантаження при виході напруги встановленого допустимого діапазону і становить не більше 0,05 с., для збереження в працездатному стані побутової техніки у разі дії руйнівного неприпустимої напруги.

Мінімізація помилкових спрацьовувань здійснюється з допомогою продуманого алгоритму роботи вбудованого процесора. Не суттєві викривлення напівхвиль напруги із-за перешкод і роботи потужних приладів, не призводить до помилкових відключень приладу і в місці з цим в аварійних ситуаціях забезпечує надійність спрацьовувань. Корпус виконаний з самозатухаючого ПВХ, клеми з матеріалу фіберглас (скловолокно), всередині пристрій виготовлено з не підтримують горіння елементів.

Настроювання діапазону спрацьовування реалізовано за допомогою кнопок, значення налаштування зберігаються в енергонезалежній пам'яті вбудованого процесора. Значення параметрів не можуть самостійно змінюватися, на відміну від механізмів управління на базі змінних резисторів у яких параметри можуть збиватися з-за запиленості контактів, коливання температури або вологості.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner