459 відгуків
 Доп скидки от 10000грн - 4%  от 20000 - 5% от 30000 -6%

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (73) 429-39-41
+380 (99) 407-24-67
+380 (67) 328-26-80
ООО "Электро-98"

Електронний пускорегулювальний апарат (ЕПРА) OSRAM

Електронний пускорегулювальний апарат (ЕПРА) застосовують для запалювання та якісної роботи люмінесцентних ламп. Прилад формує стартовий напруга, необхідне для запуску лампочки, і забезпечує рівний потік світла без видимих пульсацій. Завдяки системі плавного запуску лампи при включенні не блимають, а ефективний термін їх служби на порядок збільшується. ЕПРА не утворює сторонніх шумів, володіє можливістю регулювання яскравості.

Сучасні моделі електронних ПРА виконані в компактній формі, тому займають мінімум місця при монтажі. Прилад виконує три головні функції:
1. Попередньо розігріває електроди, миттєво запускаючи лампу навіть при низькій температурі повітря (якщо температурний режим перевищує можливості ЕПРА, він ризикує вийти з ладу).
2. Генерує високий імпульс напруги, який провокує пробій інертного газу в колбі, сприяючи запалення.
3. Період горіння забезпечують електроди, на яких підтримується низький, але достатнє для світіння напруга. Його невеликі параметри забезпечують економічність енергоспоживання.

Для якісної роботи ЕПРА необхідно дотримуватися правил експлуатації, використовуючи прилад згідно з його характеристиками. Наприклад, потужність апарату повинна відповідати потужності ламп, в іншому випадку, отримуючи навантаження більше покладеної, ЕПРА просто не запустить лампу в роботу (в кращому випадку) або згорить сам (в гіршому).

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner