459 відгуків
 Доп скидки от 10000грн - 4%  от 20000 - 5% от 30000 -6%

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (73) 429-39-41
+380 (99) 407-24-67
+380 (67) 328-26-80
ООО "Электро-98"

LED світильники вологозахищені OSRAM

Вологозахищені LED-світильники – це світлодіодний вологозахищені освітлювальний прилад, який можна застосовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. На вулиці можна застосовувати світлодіодні LED світильники вологозахищені, якщо ступінь захисту від проникнення вологи відповідає.
У приміщеннях з підвищеною вологістю, а також на відкритих просторах до висвітлення пред'являються додаткові вимоги. Зазвичай тут використовуються вологостійкі світильники з захистом від попадання вологи або води. Раніше в якості джерел світла тут застосовувалися люмінесцентні або традиційні лампи розжарювання. Сьогодні підготовлені до вологому середовищі світильники все частіше базуються на LED-елементах (лампочках або стрічках).

Де використовуються вологозахищені світильники? Такі освітлювальні прилади призначені для складних умов експлуатації. Це можуть бути як відкриті майданчики на вулиці, так і різні вологі приміщення всередині будівель. Традиційно такі світильники встановлюють в таких місцях, як:

-ванні кімнати та душові;

-вхід у під'їзд, сходові майданчики тощо;

-прибудинкова територія, де світильник не захищений від вологої погоди і опадів;

-медичні установи та різні виробничі об'єкти, де існують підвищені вимоги до освітлення;

-підвали, погреби, неопалювані склади, інші вологі і сирі об'єкти, де вологостійкий світильник прослужить в якості джерела освітлення набагато довше, ніж звичайний аналог.

Маркування ступені захисту світильників

Применимо к влагозащищенным светильникам существует такой ключевой параметр, как уровень защиты от влаги и воды. В соответствии с международными стандартами используется маркировка типа IPXX. Вместо XX указываются две цифры, которые соответственно характеризуют степень защиты светильника от проникновения пыли (и других посторонних предметов) и влаги. Чем больше эти значения, тем выше герметичность.

Если влагостойкий светильник используется внутри помещения, то основное значение имеет только вторая цифра. Если же прибор используется вне зданий (на улице), то важен и первый показатель:

-IP5 означает, что светильник пылезащищенный;

-6 - светильник пыленепроницаемый (оптимальный вариант для улицы).

 Касаемо защиты от проникновения влаги и воды, у влагозащищенных светильников встречаются такие показатели:

-IPХ4 - корпус защищен от попадания внутрь брызг;

-5 - светильник не боится направленных струй воды;

-6 - изделие защищено от сильных водяных струй;

-7 - влагостойкий светильник может быть на короткое время погружен под воду на глубину до 1 метра; 8 - возможно длительное погружение светильника под воду.

Так, наприклад, клас вологозахищеного світильника IP67, говорить про його високу герметичності і повної готовності до вологих приміщень або навіть прямого контакту з водою, що виступає його додатковою перевагою.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner